Color

EMAILinfo@camihalimerkezi.com
ADRES2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bul. No: 34 / Başpınar/Şehitkamil/GAZİANTEP

HAKKIMIZDA

  |   Anasayfa

BÜTÜN HALI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN...

ADBA CAMİ HALI MERKEZİ

Img

Cami Halı Merkezi Adba Gaziantep'de Cami Halı sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi ile Cami Halı konusunda sektöre yeni bir soluk getirerek ve altyapısını her yıl daha da güçlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti uluslararası standartlarda sunarak Cami Halı pazarının lider firmalarından biri haline gelmiştir. 

Cami Halı Merkezi Adba dinamik ve deneyimli insan gücü, teknolojik imkanları, müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörde standartları belirleyen aktörlerden birisidir. Cami Halı Merkezi Adba müşterilerine hızlı, esnek, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Cami Halı Merkezi Adba gücünü müşterilerinin hizmet anlayışına duydukları güvenden almaktadır. 

İşte bu yüzden geçmişte olduğu gibi bugün de hizmet anlayışıyla bu güvene layık olmak için yeni çözümler arayışındadır. Günümüz dünyasındaki bilgi teknolojilerinin gelişmesi, sınır kavramının kalkması ve küreselleşme sonucundaki değişimle birlikte sektördeki değişimlere kayıtsız kalmayan Cami Halı Merkezi Adba global gelişmelere açık ve geçmişindeki değerlere bağlı kalarak istikrarlı bir büyümeye devam etmektedir. Saygılarımızla...

Img

Cami Halı Merkezi olarak kaliteden ödün vermeden zarefet ve şıklığın kalite ile birleştiği firmamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Img

Gaziantep ve Güneydoğu bölgesinin vazgeçilmez Cami Halı firması olan Cami Halı Merkezi Adba her gün yeni Cami Halı tasarımlarıyla ve geniş ürün yelpazesini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Halı Sparişi
Mutlu Müşteri
Devam Eden Transfer
Personel

Ekibimiz

Profesyonel Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz